Arda Turan için flaş iddia! Devre arasında.

14.11.2021
91

Kemer sıkma politikası uygulayacak Galatasaray’da kıyım listesine kaptan Arda Turan da eklendi. Tecrübeli futbolcuya devre arasında veda ediliyor.

Galatasaray‘da A Takım bütçesi 61 milyon eurodan 48 milyon euroya kadar çekilse de kulüp bilançosuna zarar yazmaya devam ediyor. Yönetim, ara transferde tüm tekliflere açık. Buna Marcao da dahil.

2020 yazında Galatasaray’a geri dönen Arda Turan, bu sezon sakatlıklardan kurtulamamış ve sadece 237 dakika süre alabilmişti. 34 yaşındaki oyuncu için flaş bir iddia ortaya atıldı ve devre arasında futbolu bırakacağı belirtildi. İşte detaylar…

 

Galatasaray’da Arda Turan için yolu sonu görünmeye başladı. Bu sezon bir türlü sakatlıklardan yakasını kurtaramayan kaptan vedaya hazırlanıyor. Fotomaç’ın haberine göre; Tecrübeli futbolcunun devre arasında futbol kariyerine nokta koymayı ciddi ciddi düşündüğü belirtiliyor. Ancak futbolu bıraktıktan sonra Galatasaray’dan ayrılmayacak. Selçuk İnan ve Necati Ateş gibi ‘Babam’ dediği Fatih Terim’in teknik ekibine dahil olacak. Belirli sayıda milli formayı giydiği için UEFA B Lisansı alma hakkı olan Arda’nın yeni hedefi A takım çalıştıracak seviyeye gelmek.

AUTHOR INFO
COMMENTS

No comments yet, be the first by filling the form.