Galatasaray’a 3 Rumen Daha

09.11.2021
127

Galatasaray’da Bomba Transfer

Olimpiu Morutan ve Alexandru Cicaldau’dan memnun olan Galatasaray, Romanya’dan yeni isimlere yöneldi.

Rumen basını, Galatasaray’ın Inter’den Ionut Radu ile Steaua Bükreş’ten Octavian Popescu ve Ianis Stoica’yı transfer etmek istediğini yazdı. Ancak önceliğin Andrei Ivan’la Dennis Man olduğunun da altı çizildi.

VavaCars Fatih Karagümrük’le 1-1 berabere kalarak lider Trabzonspor’un 9 puan gerisine düşen Galatasaray’da devre arası transfer çalışmaları devam ediyor.

Her fırsatta ocak vurgusu yapan ve takımı gençleştirmek istediğinin altını çizen Terim’in hedefinde yine Rumen oyuncular var. Morutan ve Alex Cicaldau’dan memnun olan tecrübeli çalıştırıcı, geçtiğimiz günlerde ismi basında sıkça yazılan Dennis Man’ı istediğini açıklamıştı. Rumen basınından ise dün yeni bir iddia ortaya atıldı.

BABEL’İN YERİNE DÜŞÜNÜLÜYOR

Rumenler, Galatasaray’ın yeni hedefinin Ionut Radu, Octavian Popescu ve Ianis Stoica olduğunu yazdı. Haberde; ‘üç oyuncunun da İstanbul’a gitmesi muhtemel. Ancak şu anda Galatasaray’ın önceliği Andrei Ivan ve Dennis Man olacak. Croiva yöneticisi Reghecampf da Türkler’in Ivan’a olan ilgisini doğrulamıştı. Ayrıca Ryan Babel, sezon sonunda Galatasaray’dan ayrılacak ve iki Rumen, Hollandalı yıldızın Türk takımında bıraktığı boşluğu doldurabilir’ ifadelerine yer verildi. Steaua Bükreş’te oynayan Popescu, sol kanat, Stoica ise sağ kanatta görev yapıyor. Radu ise Inter’in yedek kalecisi…

AUTHOR INFO
COMMENTS

No comments yet, be the first by filling the form.